Розпашні ворота, Луцьк

Останнє редагування : 02.03.2023 .
Розпашні ворота - NaVolyni.com
3 600,00 грн. /кв. м Під замовлення
Відгуки

 Розпашні ворота - це, швидше за все, найперший тип воріт придуманих людиною, і через велику кількість років їх конструкція анітрохи не застаріла, скоріше, навпаки, за цей час були виправлені всі недоліки і внесено безліч удосконалень. Старовинний класичний вид розпашних воріт здавна користувався популярністю, тому вибір покупців падає саме на розпашні ворота. Ціни на них остаточно роблять ці ворота привабливими.

 Автоматичні розпашні ворота добре вписуються у вже готові огорожі. Вони прості в установці і надійні в експлуатації, так як сучасні технології дозволяють виробляти розпашні ворота, які нічим не поступаються будь-яким іншим типам воріт.

За рахунок надійності пристрою воріт і простоті роботи, розпашні ворота заслужили популярності у всіх сферах будівельної справи.

Ворота можуть бути глухими, з обшивкою різних матеріалів. А також елементи ковки, надають таким воротам найбільш вишуканий вигляд. 
  Отже, можна виділити основні переваги розпашних воріт:

старовинний класичний вид воріт, здавна користувався популярністю, відсутність несучої балки і роликів, - немає необхідності заливати фундамент під роликові платформи. 
Але, на жаль, є і деякі моменти, на які слід звернути увагу, наприклад вимоги до бетонування опорних стовпів, на які будуть навішуватись створки воріт. Якщо маса створок вище 200 кг і їх довжина більше 2 метрів, то між стовпів наполегливо рекомендують залити стрічковий фундамент, в іншому випадку є ризик того, що навесні після танення снігу і підняття рівня ґрунтових вод створки воріт "підуть" назустріч один одному разом зі своїми стовпами. 
  Розпашні ворота володіють оптимальним співвідношенням ціна / якість а враховуючи те, що їх можна встановити практично в будь-якому отворі, зовсім не дивно чому вони завоювали таку популярність. Крім того, існує можливість забезпечити вже експлуатовані ворота автоматичними електроприводами, якою і користується чимала кількість людей, спочатку замовляючи виготовлення і монтаж воріт, а назбиравши ще трохи коштів, дозамовляють установку автоматики для воріт. Автоматичне управління дозволить легко відкрити розсувні ворота, не виходячи при цьому з машини. Ви можете замовити у нас брелок, яким можна відкривати не тільки автоматичні ворота будинку, але і за допомогою того ж брелка ви зможете заїжджати на офісну парковку або на будь-який інший об'єкт, де є дистанційно керована автоматика для воріт. 
Важливу роль в зручності експлуатації автоматичних розпашних воріт мають якість блоків автоматики і силових приводів. Ми рекомендуємо застосовувати комплектуючі виключно тих виробників, які добре себе зарекомендували, які пройшли перевірку часом. І найголовніше - монтаж автоматики, розпашних воріт, та й будь-яких інших, повинен проводитися висококваліфікованим персоналом. 

Способи доставки
  • Нова Пошта
  • Самовивіз
  • Інтайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Нічний Експрес
Способи оплати
  • Передоплата
  • Накладений платіж
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковий розрахунок

Відгуки про Розпашні ворота

Залишити відгук
Напишіть відгук
Невірний email