Відкатні ворота, Луцьк

Останнє редагування : 02.03.2023 .
Відкатні ворота - NaVolyni.com
4 800,00 грн. /кв. м Під замовлення
Відгуки

Відкатні ворота – це  сучасний, оптимальний, надійний, варіант для прибудинкових територій чи підприємства.
Основна перевага відкатних воріт є те, що вони відкриваються паралельно паркану -  що дозволяє значно економити простір перед воротами, не перегороджуючи при відкритому положенні прохід збоку. Завдяки опорним роликам відсувні ворота рухаються не торкаючись землі , зимою це полегшує експлуатацію таких воріт порівняно з розпашними воротами, тим що не потрібно розчищати сніг для відкриття воріт. Простота конструкції - запорука надійності і довговічності. Різноманітні дизайнерські рішення дозволять підібрати варіант, що максимально поєднуватиметься з дизайном будь-якої будови. В наявності є фурнітура до відкатних воріт.

Відкатні ворота які ми вам пропонуємо складаються з таких комплектуючих :
- закладна (швелер 14-20 мм.) служить закладна для встановлення на неї опорних роликів,  верхніх направляючих та автоматики;
- каркас – розмір пройому , плюс 30-40 % від пройому. Зовнішній каркас виконується з великої труби ( 50*50 або 60*30 мм.) внутрішній каркас з меншої труби ( 40*20 мм.);
- внутрішня заливка воріт – матеріал заливки можливий будь-який по бажанню замовника, це може бути профнастил
- автоматика – автоматику клієнт може замовляти по бажанню. Ми пропонуємо на ваш вибір двигуни відомих фірм виробників , це російської DoorHan  та італійської  Faaс, Nice, Came . За помірну ціну ви отримаєте якісну автоматику , пристосовану до наших кліматичних умов , а також сервісне гарантійне обслуговування.
 
  Відкатні ворота являють собою самонесучий каркас, переміщення алюмінієвої рами воріт із заповненням здійснюється по роликовим опорам, встановленим на фундаменті поза зоною проїзду воріт ( за отвором ).

 

  Нова система профілів і комплектуючих забезпечує можливість установки безліч варіантів заповнень полотна воріт і хвіртки , що дозволяє виготовляти висококонкурентні і високоякісні конструкції для різних цінових сегментів .

  Економічні варіанти конструкцій із заповненням профільованим листом , профілем роликової прокатки , оцинкованим листом і тд. ;

  Конструкції преміум - сегмента з різними варіантами алюмінієвого заповнення .

  При складанні рами воріт або хвіртки застосовуються тільки свердлильні й відрізні операції , виключена необхідність фрезерування профілю імпоста та зварювальних робіт. Кількість профілів і трудомістких складальних операцій мінімально .

  Для більш комфортного управління воротами та хвірткою передбачена можливість установки систем автоматики.

Переваги профілів і комплектуючих

Приховане кріплення

Відсутність видимих елементів кріплення забезпечує естетичний зовнішній вигляд конструкцій.

Приховане кріплення забезпечує більш високий ступінь захисту від несанкціонованого доступу.

Безшумність роботи воріт досягається за рахунок використання опор з роликами з поліаміду.

Стійкість до корозії

Всі основні елементи конструкції виготовляються з пофарбованого полімером алюмінієвого профілю, що надійно захищає вироби від несприятливого впливу атмосфери, виключає корозію і збільшує термін експлуатації.

Ремонтопридатність і простий монтаж заповнення

Конструкція профілів передбачає можливість швидкої заміни пошкоджених елементів полотна воріт або хвіртки без попереднього розбирання рами при демонтажі заповнення .

Заповнення встановлюється в паз профілю рами, фіксується самонарізаючими гвинтами або заклепками.

Широка кольорова гамма

Алюмінієві профілі мають глянцеву структуру поверхні і представлені в різних кольорах .

Комбінації колірної гами профілів рами та заповнення воріт або хвіртки дозволяють виготовити і запропонувати покупцям дійсно оригінальні за колірним рішенням вироби.

Висока надійність

Оптимальна геометрія, високі характеристики профілів і комплектуючих забезпечують надійність і тривалу працездатність конструкцій.

Мінімальний робочий ресурс відкатних воріт становить 25 000 циклів відкривання і закривання, що орієнтовно відповідає 15 рокам експлуатації воріт (по чотири відкривання і закривання воріт щодня протягом усього періоду). 

Способи доставки
  • Нова Пошта
  • Самовивіз
  • Інтайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Нічний Експрес
Способи оплати
  • Передоплата
  • Накладений платіж
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковий розрахунок

Відгуки про Відкатні ворота

Залишити відгук
Напишіть відгук
Невірний email